Tautvydas Grišius

Tomas Drąsutis

Paveikslėlis2
Paveikslėlis3cd

Previous
Next

Šiuo metu (2021 pavasaris) studijuoju Kauno technologijos universitete, muzikos technologijų bakalaurą. Taip pat dirbu, kaip laisvai samdomas gyvo garso režisierius. Dar būdamas Moksleivių namų mokiniu pradėjau garsinti mokyklos renginius ir šiuo keliu einu lyg šiol, tad galima sakyti, kad muzika mane lydi kiekviename žingsnyje. Kolektyve išmokau bendrauti, dirbti, groti kaip komanda. Taip pat mokytojas ugdė atsakomybės gyvenime jausmą.

Tomas Drąsutis

Baigęs mokyklą 2017 metų rudenį įstojau į Vilniaus universitetą mokytis programų sistemas. Dar antro studijų kurso pradžioje pradėjau dirbti programuotoju tarptautinėje įmonėje „Bentley Systems“, kuriančioje programinę įrangą infrastruktūros gerinimui, kur dirbu iki šiol. Nors derinant darbą ir studijas tenka mažiau laiko skirti muzikai, kai tik turiu galimybę stengiuosi ja pasinaudoti ir toliau tobulinti muzikinius įgūdžius.

IEVA ADUKEVIČIŪTĖ

Ieva Adukevičiūtė

Baigusi mokyklą 2017 metų rudenį įstojau į Vilniaus universitetą mokytis Tarptautinio verslo – rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, vadybos, finansų ir daug kitų įvairių disciplinų. 2021 metų žiemą baigiau studijas ir įgijau verslo vadybos bakalaurą Cum Laude. Dar studijų metais pradėjau dirbti viename didžiausių rizikos fondų administratorių pasaulyje Vilniaus padalinyje, kur šiuo metu ir tęsiu savo karjerą finansų srityje.

Mokyklos laikais buvau stipriai įsitraukusi į „POCO a POCO“ grupės Moksleivių namuose veiklą. Kiekvieną dieną su nekantrumu laukdavo gitaros ir ypač vokalo pamokų pas mokytoją Ramūną. Čia praleidau vienas gražiausių gyvenimo akimirkų mokyklos laikotarpiu, dar ir dabar visada gera prisiminti – norėčiau grįžti į tuos laikus ir vėl kiekvieną dieną mokytis groti bei lavinti savo vokalą. Kartu dalyvavome koncertuose, pasirodymuose, konkursuose, kuriuose būdavo nepaprastai smagu, už pasiekimus teko atlikti dainas net festivalyje „Purpurinis vakaras”. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau pamokas pas mokytoją Ramūną kaip savo užklasinę veiklą besimokydama mokykloje.

MONIKA MICKUTĖ

Paveikslėlis6
Paveikslėlis7

Previous
Next

Prieš daugiau nei 3 metus turėjau galimybę save realizuoti Moksleivių namuose. Džiaugiuosi, kad šią vietą atradau savo gyvenime ir jai skyriau didelę laiko dalį. Ši vieta man davė labai daug patyrimų, gerų emocijų, suteikė naujų įgūdžių, įspūdžių ir visa kita, kas man išliko ilgam atminty. Turėjau galimybę ne tik išmokti įvairių dainavimo paslapčių, gerinti savo įgūdžius, grojant gitara bei pianinu, tačiau ir susiradau naujų draugų. Per visus metus, kuriuos praleidau Moksleivių namuose, teko koncertuoti įvairiuose renginiuose bei konkursuose, giedoti himną prieš krepšinio varžybas, valstybines šventes. Tačiau vienas iš įsimintiniausių įvykių – tapimas Šiaulių miesto laureate „Dainų Dainelė“ konkurse. Šis titulas man suteikė galimybę sudalyvauti „LRT“ televizijos filmavimuose.

Šiuo metu esu Multimedijos Technologijos studijų programos 3 kurso studentė Kauno Technologijos universitete. Džiaugiuosi tuo, kad šioje specialybėje galiu sujungti du mėgstamus dalykus – menai ir informacinės technologijos. Taip pat universitete stengiuosi išnaudoti visas man suteiktas galimybes – priklausau studentų atstovybei, organizuoju įvairius edukacinius ir pramoginius renginius, esu savo akademinės grupės seniūnė, kartu teko atstovauti studentus fakulteto taryboje ir kt. Dar šiuo metu savanoriauju „TEDxKaunas“ organizacijoje, kurioje užimu marketingo komandos vadovės vaidmenį ir kartu esu turinio kūrėja socialinių medijų agentūroje.

GABIJA-LUKRECIJA PETRAUSKAITĖ

DOMANTAS MIKALAUSKAS

Esu Gabija Petrauskaitė ir galiu drąsiai sakyti, kad Šiaulių moksleivių namai stipriai prisidėjo prie mano augimo. Šiuo metu studijuoju Vilniaus Gedimino technikos universitete, kūrybinės industrijas. Toliau rašau tekstus, kurių muzika ir dainuoju kada tik įmanoma. Studijos man netrukdo dirbti su muzika ir žinau, kad esu ten kur ir turiu būti.

Baigęs mokykla 2019 metais įstojau į Šiaulių Valstybinę kolegija, Transporto logistikos technologijas. Kolkas su savo specialybę dar darbo neturiu. Muzika niekada nenutolo nuo manęs, visur kur tik eičiau, važiuočiau, bėgčiau ji bus kartu. Nors ir nebegroju, tačiau gilinuosi į dabartines muzikos stiliaus madas.

URTĖ RIMEIKYTĖ

Paveikslėlis10
Paveikslėlis11
Paveikslėlis12

Previous
Next

Mokausi Kaune, LSMU, medicininę ir veterinarinę genetiką. Savanoriauju ir dirbu su vaikais – vedu gimtadienio šventes su programa ir personažais. Dėl sunkių mokslų mažai lieka laiko prisėsti ir pagroti, bet tikrai labai norisi ir ta meilė muzikai išliko. Tad kai tik galiu – groju. Tikiuosi ir labai noriu kad šitas hobis išliktų visam gyvenimui.