20201119_104624

20201119_104624

Aš esu muzikos studijos „En-den-du“ vadovė Stanislava Rusevičienė. Mėgstu muziką, džiaugiuosi bendru su vaikais muzikavimo, pažinimo, kūrimo ir augimo procesu. Esu laiminga, kad mano darbas yra mano hobis, kad mano artimiausia draugė Laura Dudnikienė yra mano geriausia kolegė ir visų mano kūrybinių veiklų „sesė“.

Mano įsimintiniausi pasiekimai taip pat susiję su studija „En-den-du“: užaugintos ir išleistos studijos kartos, kur vaikai studiją lankė nuo darželio iki 12 klasės (2013 m., 2017 m.), inicijuotos jaunimo instrumentinės grupės. Visų jų pasiekimai, jų baigiamieji koncertai yra didžiausi ir mano pasiekimai. Džiaugiuosi, kad kai kuriuos vaikus dalyvavimas studijos veikloje įkvėpė pasirinkti profesiją, susijusią su muzika, scena. Baltijos šalių vokalinės muzikos konkursas „Dainuok, žiemužėle“ (nuo 2006 m.) bei Baltijos šalių dainos ir šokio festivalis „Vasaros šėlsmas“ (nuo 2014 m.) sukurti, inicijuoti ir įgyvendinti kartu su Laura Dudnikiene taip pat yra mano didžiausi profesiniai pasiekimai. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad už visą šią veiklą 2018 m. man buvo suteiktas Šiaulių miesto Metų mokytojo vardas.

Siekiu, kad vaikai patirtų kuo daugiau džiaugsmo pažindami muziką, dainuodami, atrastų harmoniją savyje ir pasaulyje. Man svarbu, kad tas didelis džiaugsmas dainuoti ir būti kartu, lydėtų studijos vaikus visą laiką nuo repeticijų pradžios iki koncerto. Publikos aplodismentų šiluma įkvėptų juos tolimesnei muzikinei, meninei veiklai.

Gyvenime vadovaujuosi šūkiu: Svajonės pildosi! Tik svarbu tikėti ir siekti jų 😊

Muzikos studijoje „En-den-du“ laviname ritmo pojūtį, kūrybiškumą, mokome muzikuoti, dainuoti solo ir grupėje, profesionaliai naudotis mikrofonais, laviname sceninę raišką, dalyvaujame festivaliuose ir konkursuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *