265007381_1053176095473525_3900136386694264107_n

Miela Menų mokyklos bendruomene,

Tikriausiai jau spėjote įprasti, kad du kartus per metus skelbiame aktualiausias Menų mokyklos naujienas, pokyčius ir pasiekimus. Šie metai yra kupini iššūkių, reikalaujantys daug kantrybės ir neišblėstančio optimizmo, todėl norime padėkoti visiems, kad drauge žingsniuojame šiuo išskirtiniu laikotarpiu, palaikydami vieni kitus.

Visų pirma norime pasidžiaugti mūsų atsinaujinusiu tinklalapiu. Jame daugiau dėmesio buvo skirta mokytojams ir jų vadovaujamiems būreliams. Taip pat, pakeistas internetinės svetainės medis, kad būtų galima greičiau ir efektyviau rasti reikiama informaciją.

Kitas svarbus žingsnis, kurį planuojame žengti yra virtualių pamokų kūrimas. Menų mokyklos mokytojai renka metodinę medžiagą, ieško kūrybinio įkvėpimo ir planuoja savo sukauptas žinias panaudoti, kuriant virtualią pamoką ar jų ciklą. Labai laukiame pirmųjų rezultatų!

Mokytojų metodinėse grupėse vyko diskusija „Ugdymas nuotoliniu būdu: naudojamos aplinkos, iššūkiai ir sprendimai“ . Mokytojai dalinosi patirtimis kokios yra patogiausios virtualios platformos vykdyti nuotolinį ugdymą, kokias platformas siūlo moksleiviai. Dauguma Menų mokyklos užsiėmimų vyksta visiems pasiekiamoje „Google Meet“ susitikimų programėlėje. Kviečiame su ja artimiau susipažinti. 

Pagarbiai,

Šiaulių menų mokyklos taryba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *