Vasaros dieninė stovykla “Saulės pėdos”

DIENINĖ STOVYKLA „SAULĖS PĖDOS“ yra tęstinė, organizuojama nuo 2015 metų. Organizuojant vasaros poilsio stovyklą siekiama pasirūpinti turiningu vaikų laisvalaikiu vasaros atostogų metu. Šiais metais stovykla orientuota į savęs pažinimą per kelionėje atrandamus pojūčius ir potyrius. Kiekviena diena leido vaikams pažinti ne tik naują kraštą, bet ir išbandyti save naujose veiklose bei įgyti aibę įvairių kompetencijų.

Šiaulius pažinome per meninę prizmę, nes atrasti savo miestą iš naujo – tai nauja ir įkvėpianti patirtis.

Plungėje stovyklautojai prisilietė prie archeologinių Kuršių krašto paslapčių, pasigamino amuletą. O dvaro parke dalyvavo edukacijoje „Pažink Plungės parką aktyviai” (Parkas prie Oginskių rūmų).

Panevėžyje vaikai sužinojo, „kiek gi sveria laikas“, o važiuodami senuoju siauruku suprato transporto evoliuciją ir įvertino kaip greitai mes judame dabar.

Žagarėje ieškojo miestelio lobių, mokėsi drožinėjimo paslapčių, susipažino su mitinėmis būtybėmis, o vieną iš  jų ir pasigamino. Taip pat, paragavo ant laužo virto plovo būdami gamtoje ir pažindami Žagarės regioninį parką.

Naisiuose daugiau dėmesio buvo skiriama gamtos pažinimui, aktyviam laisvalaikio praleidimui ir užduotims.Akimirkos iš stovyklos:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *