Tarptautinė virtuali paroda “Miško dvasia. Medžiai”

Tarptautinė virtuali mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas “Miško dvasia. Medžiai”, kuri buvo organizuota Šiaulių menų mokyklos dailės studijos mokytojos Jolitos Udrienės ir koordinuota projektų administratorės Vilmos Ptašinskienės, sulaukė REKORDINIO dalyvių skaičiaus – 569 mokinių darbų. 

Pasakose, mituose ir sakmėse randame atgarsį tų laikų, kai su gamta nenutraukę ryšių mūsų protėviai senus medžius garbino kaip protingas, iškilias, garbingas, dieviškas būtybes. Legendose pasakojama, kad medžiuose ir miškuose gyvena subtiliosios būtybės elfai, kurių kiekvienas turi savo medį ir yra su juo susietas. Šiaurės tautų mitologijoje yra dar aukštesnių už elfus būtybių. Invidijos, kaip ir graikų driadės, yra medžius ir miškus globojančios deivės, nevaržomai klajojančios aplink savo medžius per magiškąją mylią…

Kviečiame apsilankyti parodoje ir pabandyti rasti atsakymus į šiuos klausimus: Ar šiuolaikinis žmogus susikalba su miško dvasia? Ar žmogus pastebi paslaptingą miško grožį?

I grupė. 7-10 metų mokiniai

II grupė. 11- 14 metų mokiniai

III grupė. 15 metų ir vyresni mokiniai

Šiaulių menų mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija vertins visus darbus. Nugalėtojai bus paskelbti birželio 7 d. Menų mokyklos Facebook paskyroje bei šiame puslapyje. 


Facebook


Mokytojams Pažyma dėl metodinės veiklos

AČIŪ UŽ DALYVAVIMĄ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *